KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857549
nr 1385 7549
Karl-Erik Hagberg
(1919-1999), Sverige
Oljemålning, Torpön, Dragsnäs. Signerad. Olja på duk, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Karl-Erik Hagberg, svensk bildkonstnär född 1919 i Borås, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:16:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
Karl-Erik Hagberg
Läs mer om Karl-Erik Hagberg